Kinkiet/ Reflektor Falling Star

Falling Star  to dość żartobliwe podejście do światła. Urocze reflektory i kinkiety z kulistymi główkami  – chromowanymi polerowanymi lub czarnymi-  są połączone z przewodami za pomocą kształtek w różnych kolorach.
  Dzięki state-of-the-art- technologii LED – światło jest mocne, z możliwością ściemniania oraz genialne ze względu na niskie   zużycia energii.

Kolory: chrom/biały/biały/biały chrom/czarny/czarny/czarny czarny/czarny/czarny/czarny ( główka/kabel/kształtki mocujące/rozeta-mocowanie do sufitu) Moc: LED -280lm, ciepłe światło (2900K, CRI>90), 8W-220-240V
Dostępna jest również wersja lamp ze ściemniaczem oraz ze ściemniaczem na kablu. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kinkiet/ Reflektor Falling Star

Produkt: Kinkiet/ Reflektor Falling Star
Kategoria: Oświetlenie / Kinkiety
Producent: Tobias Grau

Zobacz Kinkiet/ Reflektor Falling Star w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.