Julian

Dzięki pomysłowi Javier Mariscala kolekcja Me Too wzbogaciła się o kolejnego stwora. Szanowni Państwo przedstawiamy Juliana! Wesoły, kolorowy przyjaciel, kompan do zabaw i krzesełko w jednym. Siedzenie już nie musi być nudne. Julian wykonany jest z tworzywa, które może być również wykorzystane na zewnątrz. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę kolekcji Me Too firmy Magis odezwij się do nas.

Julian

Produkt: Julian
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Magis

Zobacz Julian w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.