Joyn

Joyn  został zaprojektowany przez braci  Ronana i Erwana Bouroullec  do dynamicznego, współczesnego biura lub domu jako prosty i elegancki stół. Decydującym czynnikiem dla zagospodarowania przestrzeni systemem  Joyn  jest liczba miejsc pracy. To determinuje ilość i wymiar platformy, która jest centralnym elementem systemu. Blat może być pokryty białym laminatem lub okleiną dębową. Dostępny jest w dwóch długościach: 240 i 320 cm. Istnieje możliwość doprowadzenia prądu do stołu, montowania bocznych paneli oddzielających użytkowników od siebie.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat biurowego systemu Joyn napisz do nas lub odwiedź nas w naszym showroomie.

Projekt: Ronan & Erwan Bouroullec

Joyn

Produkt: Joyn
Kategoria: Meble / Biurka
Producent: Vitra

Zobacz Joyn w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.