J107 Chair

Kolejne krzesło z serii J, tym razem 107. Model ten odznacza się swoją konstrukcją, otóż krzesło stoi na 3 nie na 4 nogach. Jest to krzesło z klasycznym oparciem i siedziskiem. Sprawdzi się zarówno w jadalni jak i miejscach użyteczności publicznej. Całej serii krzeseł J107 charakteru dodają kolory, w których są dostępne.   Wymiar: D: 45 x W: 45 x H: 44,5/77 cm.   Jeśli chcesz wyposażyć krzesło w dodatkowe filcowe podkładki skontaktuj się z nami.

Projekt: Poul M. Volther

J107 Chair

Produkt: J107 Chair
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: HAY

Zobacz J107 Chair w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.