ITTEKI mat

Olśniewają swoim smukłym i subtelnym kształtem. Klosze w kolorach ecru i matowo brązowym wypełniają wnętrza ciepłym światłem sprawiając, że stają się one bardziej przytulne. Połyskliwa ITTEKI w opalu i czerni doskonale pasuje do wyszukanych wzorniczo apartamentów oraz obiektów użyteczności publicznej. Lampy ITTEKI występują w trzech rodzajach wykończenie: mat, połysk oraz metalizowane. Do wyboru trzy rodzaje lampy: pojedyncza, podwójna i potrójna. Kolory kloszy w wersji mat: czarny, biały, ecru, brąz. Kolory przewodów: czarny, brązowy, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy i biały. Sam zaprojektuj swoją lampę! Wymiary: sr. 25 cm źródło światła max. 60W

ITTEKI mat

Produkt: ITTEKI mat
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Sotto Luce

Zobacz ITTEKI mat w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.