indenraumwachsen

Mamy przyjemność zaprezentować nowy – bo pokazany po raz pierwszy w trakcie targów designu w Mediolanie w 2012 roku -element wyposażenia systemu b3 firmy bulhaup o nazwie indenraumwachsen. Jest to odpowiedź na wciąż zmieniające się potrzeby użytkowników. Tym razem wyposażenie przyjęło formę nieco bardziej geometryczną i ergonomiczną. Bogaty wybór wyposażenia mebli i najwyższa jakość gwarantowana przez producenta zadowolą największych koneserów mebli.   Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat produktów z serii indenraumwachsen, lub któregoś z systemów bulthaup skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

indenraumwachsen

Produkt: indenraumwachsen
Kategoria: Meble / Inne
Producent: bulthaup

Zobacz indenraumwachsen w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.