Husk

Twarda baza i szereg miękkich poduszek ? taki jest fotel Husk projektu Patricia Urguiola. To efekt długotrwałych przemyśleń autorki aby stworzyć fotel uniwersalny i jednocześnie unikalny w sobie. Fotel który będzie w stanie uzupełnić nawet najbardziej klasyczne sofy. Dostępny w wersji wysokiej lub niskiej, tapicerowanej skórą lub tkaniną, dostępny również z podnóżkiem. Warto dodać, że dzięki temu projektowi B&B Italia przyczynia się do ochrony środowiska, bowiem fotel Husk jest wykonany z materiałów, które w całości ulegają biodegradacji. Skontaktuj sie z nami po więcej szczegółów.

Projekt: Patricia Urquiola

Husk

Produkt: Husk
Kategoria: Meble / Fotele
Producent: B&B Italia

Zobacz Husk w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.