Humprey Light Outdoor

Humprey wystylizowany po raz kolejny – tym razem na lampę- jest w stanie zaspokoić gust zarówno nowoczesny jak i klasyczny genialnie komponując się w otoczenie. Kilka lamp ustawionych obok siebie tworzy jasny, imponujący podział np. pomieszczenia. Każda lampa z kolekcji Plust dostępna jest w dodatkowej wersji kolorystycznej: Acid Green oraz Fucsia – Bez dodatkowych opłat! Lampy z serii Outdoor zostały wyposażone w specjalny odpływ, który zapobiega gromadzeniu się deszczówki w zagłębieniu lampy.

Projekt: JoeVelluto (JVLT)

Humprey Light Outdoor

Produkt: Humprey Light Outdoor
Kategoria: Oświetlenie / Ogrodowe
Producent: Plust

Zobacz Humprey Light Outdoor w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.