Hopper

Kolekcja Hopper to ławka, stół i baldachim. Zachwycają formą i pasują do każdego miejsca- na ulice, place, ogrody, balkony… Każdy z mebli może być stosowany jako oddzielny, wolnostojący element.       Informacje techniczne: ? Hopper Ławka jest 68 cm szerokości, który jest pół szerokość tabeli Hopper.
? Jeśli używamy  ławki jako wolnostojącej, musi być zakotwiczona do ziemi, jeśli przylega do ściany- zakotwiczenie nie jest  konieczne.
? Materiały – drewniano (Iroko), stal ocynkowana na ramie i nogi, lub aluminium malowane proszkowo.
? odporność na korozję w wersji ocynkowanej sprawia, że ??idealnie nadaje się do przestrzeni publicznej. Stół: ? Hopper jest dostępny w czterech rozmiarach,miejsca do siedzenia- cztery, sześć, osiem, lub dziesięć osób.
? Hopper może być połączony z specjalnie zaprojektowanym parasolem . Baldachim Hopper może być również używany jako parasol wolnostojący.
? Materiały stosowane – drewniano (Iroko), stal ocynkowana na ramie i nogi lub aluminium malowane proszkowo (białe, czerwone,kolor ziemisty.  Parasol: ? Podobnie jak stół Hopper – parasol Hopper jest także dostępny w czterech rozmiarach (cztery, sześć, osiem lub dziesięć osób). ? System otwierania i zamykania parasola nie wymaga wysiłku.
? Hopper może być również używany jako oddzielny parasol. Może być zakotwiczony do podłoża lub stać w miejscu za pomocą specjalnych odważników.
? Materiały – stal nierdzewna na ramie, pokryta high-tech akryl. Materiał jest bardzo trwały, odporny i wodoszczelny.  specjalna powłoka teflonowa  gwarantuje długą żywotność  jest odporna na brud. Skontaktuj się z nami!

Hopper

Produkt: Hopper
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: extremis

Zobacz Hopper w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Jasper Morrison, Jean Prouve, Jose A. Gandia-Blasco.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.