Home Office

Forma podąża za funkcją. To zasada, którą USM kieruje się od ponad 45 lat. Dziś, USM odnajdziemy w biurach i domach na całym świecie. Zobacz jak ciekawe rozwiązania USM ma do zaproponowania dla biura w domu. Dokładnie to co potrzebujesz i w formie zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie. 
Kawałek po kawałku mebel nabiera kształtu. Meble USM to modułowe rozwiązania: wszystko można połaczyć ze wszystkim. Prawie nieskończone możliwosci. Użyj ich w swoim biurze.

Skontakuj się z nami, abyśmy mogli zaprojektować mebel dokłanie taki jaki potrzebujesz. Prezentowane zdjęcia to tylko przykłady jednych z wielu rozwiązań – jest ich nieskończenie wiele ? daj nam znać co jest potrzebne właśnie Tobie. USM to idealny mebel, który spełni Twoje oczekiwania. 

Home Office

Produkt: Home Office
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: USM

Zobacz Home Office w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.