Hi- Glob

Rodzinę siedzisk Glob Philippe Starcka tworzy krzesło Dr. Glob oraz stołek barowy Hi Glob występujący w dwóch wysokościach siedzisk. Wykonane w tworzywie z charakterystycznym kształtem siedziska i oparcia do dnia dzisiejszego są nowoczesnymi wzorami krzesła. Wszystkie wersje pozwalają na składanie jednego krzesła w drugie. Hi- Glob powstał w wyniku pomysłu połączenia różnych materiałów celem uzyskania większej wytrzymałości strukturalnej oraz innowacyjnego podejścia projektowego, wykorzystującego efekt kontrastu między grubością a lekkością. Matowość i grubość sprawiają że Hi- Glob to prawdziwy mistrz stylu. Krzesło wykonane ze specjalnej mieszanki plastikowej, która nadaje mu ciepły, przyjemny, matowy i miękki wygląd.Wykorzystany materiał jest barwiony w masie celem zapewnienia dobrej odporności na otarcia, starzenie i wykorzystanie na zewnątrz budynków.

Projekt: Philippe Starck

Hi- Glob

Produkt: Hi- Glob
Kategoria: Meble / Hockery i stołki
Producent: Kartell

Zobacz Hi- Glob w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.