Hi-Cut

Kartell we współpracy z Philippe Starckiem i Eugenim Quiltllet przedstawia nowy postęp wersji przeźroczystej, Hi-Cut , krzesło oferujące perfekcyjną ergonomię siedziska w kombinacji z elastycznością i solidnością. Minimalistyczne krzesło o czystej linii przywołuje styl art deco, którego eklektyzm i bogactwo dodaje osobistego uroku i oryginalności otoczeniu, w którym się znajduje. Siedzisko dostępne w licznych kombinacjach- przeźroczystej, czarnej i białej do połączenia z gama żywych kolorów górnej części- fioletem, czerwienią, zielenią czy pomarańczem lub bardziej spokojnymi odcieniami kryształowym i dymnym. Linia stelaża wykonanego z jednej wytłoczonej formy odwołuje się do gry kąta z łukiem: przednie nogi podobnie jak przednia część siedziska mają kształt kwadratowy, natomiast tylne nogi i oparcie mają linię bardziej zaokrągloną i miękką kończąc się energicznie w górnej części oparcia.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Hi-Cut

Produkt: Hi-Cut
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Hi-Cut w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.