Hello stoliki kawowe

Stoliki niewiarygodnie praktyczne i wszechstronne. Możesz dowolnie przestawiać je w każdą część domu, wszędzie się dopasują. Blaty na wysoki połysk korespondują znakomicie z równie połyskującą bazą ze stali nierdzewnej.   Dostępne w dwóch rozmiarach:

– średnica 45x 40 cm h

– średnica 65x 40 cm h.

Stoliki niewiarygodnie praktyczne i wszechstronne. Możesz dowolnie przestawiać je w każdą część domu, wszędzie się dopasują. Blaty na wysoki połysk korespondują znakomicie z równie połyskującą bazą ze stali nierdzewnej.

Projekt: Busk & Hertzog

Hello stoliki kawowe

Produkt: Hello stoliki kawowe
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Softline

Zobacz Hello stoliki kawowe w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.