Hello

Diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli wnętrze wymaga podkreślenia, zdecydowanego akcentu, który wzbudzać będzie zainteresowanie to należy wyposażyć je lampę podłogową Hello. Producent jak zawsze postawił na proste, ale zdecydowane rozwiązanie. Baza oraz klosz wykonane są ze stali malowanej na kolor szary lub biały, natomiast noga to naturalne drewno.     Wymiary: średnica 49 cm, 165 cm h.

Projekt: Jonas Wagell

Hello

Produkt: Hello
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Normann Copenhagen

Zobacz Hello w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.