Helium

Inspiracją dla lampy Helium była wierzba oraz balon wypełniony helem. Helium to kolekcja trzech wspaniałych lamp, które swym organicznym kształtem i lekkością dodadzą uroku każdemu wnętrz: nowoczesnemu i klasycznemu, domowemu i biurowemu. Klosz z białego szkła daje miękkie i przyjemne, rozproszone światło. Zalecane źródła światła (nie znajdują się w zestawie): E27 max 60W.

Projekt: Hans Sandgren Jakobsen

Helium

Produkt: Helium
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Lightyears

Zobacz Helium w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.