Headline

HeadLine  -  Mario Bellini & Claudio Bellini , 2005. Fotel Vitra Headline , ma dwuczęściowy, stylowy wygląd, w którym nacisk położono na estetykę i ergonomię. Cechuje się innowacyjną konstrukcją oparcia, dzięki której praca przy komputerze będzie niezwykle relaksującą. Dzięki dobrze wyprofilowanym oparciom głowy, karku i pleców, nigdy więcej nie poczujesz się zmęczonym, co czyni Vitra Headline idealnym wyborem dla biur. Jeśli chcesz poznać pełną gamę produktów zapraszamy na spotkanie podczas którego napijesz się pysznej kawy i dopasujesz fotel Headline do swoich potrzeb.

Projekt: Mario Bellini

Headline

Produkt: Headline
Kategoria: Meble / Krzesła do pracy
Producent: Vitra

Zobacz Headline w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.