Harbo

Harbo to oryginalny wazon i rzeźba w jednym. Swoją miękką linią przywołuje na myśl tulipany. Jest to efektowna dekoracja zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz w wersji matowej i lakierowanej. Który kolor najbardziej podoba się Tobie?   By nadać donicy stabilności wyposażono ją w bazę mocującą, obciążającą- składając zamówienie daj nam znać czy donica będzie zdobiła wnętrze czy zewnętrze pomieszczenia.   Wymiary oraz informacje techniczne na temat Harbo znajdziesz poniżej w dokumencie do ściągnięcia.

Harbo

Produkt: Harbo
Kategoria: Meble / Donice i wazony
Producent: Plust

Zobacz Harbo w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.