Gastone

Gastone to elegancki i praktyczny składany stolik na kółkach, z blatem z lakierowanego tworzywa i stelażem z chromowanej stali. Po złożeniu ma 23 cm głębokości i może być wygodnie i łatwo przechowywany. Dostępny w pięciu kolorach: białym, czarnym, morskim, śliwkowym, śmietankowym.

Projekt: Antonio Citterio i Oliver Low

Gastone

Produkt: Gastone
Kategoria: Meble / Stoliki
Producent: Kartell

Zobacz Gastone w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.