Gargantua

Gargantua to bardzo racjonalny projekt: jeden kształt, jedna wersja, jeden rozmiar…Innowacyjny i funkcjonalny! Wykonany z odpornych materiałów, idealny zarówno do przestrzeni publicznej jak i do rodzinnego ogrodu. Łatwy demontaż sprawia, że możemy go bez problemu transportować.   Informacje techniczne: ? miejsca siedzące od ośmiu do dwunastu osób.
? Mocna budowa i odporne materiały.
? Gargantua łączy się doskonale z parasolem Inumbra.
? Materiały – drewno (Iroko) na siedziskach,  stal nierdzewna na środku stołu, nogi i obramowanie – stal ocynkowana.
Skontaktuj  się z nami!

Gargantua

Produkt: Gargantua
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: extremis

Zobacz Gargantua w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.