Galles

Galles to dywany wykonywane ręczną, tradycyjną techniką produkcji na podstawie nowoczesnych i odważnych pomysłów projektantów. Prosty i klasyczny wzór w dwóch wersjach kolorystycznych to pomysł do wnętrz o klasycznym wystroju i tych nowoczesnych również. Dopasuj rozmiar dywanu do swoich potrzeb.   Dostępne rozmiary: 170x240cm, 200x300cm, 240x240cm. Grubość dywanu 20mm. Skład: 50% wełna, 50% wiskoza.

Projekt: Ludovica & Roberto Polomba

Galles

Produkt: Galles
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Galles w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.