Front page

Nagły podmuch wiatru rozwiewa strony gazety. Od tego zaczyna się kreatywna inspiracja stojaka na gazety zaprojektowanego przez szwedzka grupę Front dla firmy Kartell. Projekt Front Page wychwytuje przewracanie strony tworząc lekki i elegancki przedmiot o smukłym kształcie, który opiera się  na kształcie półkola pokazując kształtne półki. Front Page to naprawdę wyjątkowy przedmiot do aranżacji wnętrz, mały detal przekształcony w przedmiot o urzekającym wyglądzie. Kolory, w których jest dostępny zostały zainspirowane najbardziej słynnymi czasopismami takimi, jak czerwiń Times magazine lub żółć National Geographic.

Projekt: Front Group

Front page

Produkt: Front page
Kategoria: Meble / Inne
Producent: Kartell

Zobacz Front page w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.