Flower

Swoją dekoracyjność produkt zawdzięcza zastosowaniu polietylenu, który imituje przeskalowane kwiaty. Co daje dużą gamą kolorów, a to prowadzi do zwiększenia możliwości i atrakcyjności przy wyposażeniu wnętrza. Doskonale pasuje do wazonu Drop (patrz dział Wazony/Donice ).
Wykończenie:
Matowe:  orange A5, white C2, fucsia, acid green, pearl black

Projekt: Emo Design

Flower

Produkt: Flower
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Plust

Zobacz Flower w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.