Flat

Flat wg. Mario Ruiza to gładkie, jednolite tło przecięte kilkoma połączonymi liniami w zdecydowanym i kontrastowym kolorze. Dywan wykonany ręcznie  w tej stylistyce staje się charakterystycznym punktem odniesienia w całym pomieszczeniu. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych i dwóch wielkościach. Flat wykonany jest ręcznie w 100% z wełny. Grubość 20mm. Wymiary: 170x240cm, 200×300 cm.

Projekt: Mario Ruiz

Flat

Produkt: Flat
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Flat w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.