FEZ lampiony

Kolekcja lampionów  wykonanych z powlekanego proszkowo aluminium. Projekt Jose A. Gandia Blasco. Dostępne w czterech rozmiarach w czterech kolorach: białym, piaskowym, brązowym i tabacco. Świeca w zestawie. Wymiary:  60 x 15 x 15 h cm 30 x 30 x 30 h cm 40 x 40 x 40 h cm 20 x 20 x 50 h cm Po więcej szczegółów, skontaktuj się z nami!

FEZ lampiony

Produkt: FEZ lampiony
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Gandia Blasco

Zobacz FEZ lampiony w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.