Felt Bread Basket

Oryginalny zestaw trzech naczyń na chleb i nie tylko…. Wykonane z szarego filcu. Jedno naczynie mieści się w drugim. Wymiary: śr. 13,5 cm śr. 17,5 cm śr. 21,5 cm Materiał: Filc   Cena za zestaw trzech sztuk.

Felt Bread Basket

Produkt: Felt Bread Basket
Kategoria: Meble / Prezenty
Producent: menu

Zobacz Felt Bread Basket w ATAK DESIGN!

Wiele osób patrząc na piękne produkty, zwłaszcza te, które lubimy określać jako "dobry design" widzi w nich wyłącznie "dobry interes" jaki robią projektanci, producenci i sprzedawcy. To bardzo powierzchowne spojrzenie. Bo dobry design, to nie tylko ładna forma - to także doskonała konstrukcja, funkcjonalność i ergonomia. To również trwałe, wysokiej jakości materiały. Wszystko to razem powoduje, że "dobry design" odpłaca nam się wrażeniami estetycznymi, trwałością, wygodą używania i ponadczasową, oderwaną od mody i trendów wartością. Niejednokrotnie rosnącą szybciej niż lokaty w banku;) Biorąc to wszystko pod uwagę dużo łatwiej zrozumieć słowa D.J. De Pree , który lata temu powiedział: "good design is not just good business, it is a moral obligation"

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.