Falling Star Suspension

Falling Star Suspenison  to dość żartobliwe podejście do światła. Urocze kuliste główki lampy – chromowane polerowane lub czarne-  są połączone z przewodami za pomocą kształtek w różnych kolorach.
  Dzięki state-of-the-art- technologii LED – światło jest mocne, z możliwością ściemniania oraz genialne ze względu na niskie   zużycia energii.

Do wyboru kilka kolorów oraz dwa rodzaje rozety: UP- rozeta z transformatorem In- rozeta bez transformatora( transformator we własnym zakresie, nie widoczny na zewnątrz, sufit podwieszony) Kolory: chrom/biały/biały/biały chrom/biały/niebieski/biały chrom/czarny/czarny/czarny czarny/czarny/czarny/czarny ( główka/kabel/kształtki mocujące/rozeta-mocowanie do sufitu) Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Falling Star Suspension

Produkt: Falling Star Suspension
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Tobias Grau

Zobacz Falling Star Suspension w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.