Falling Star Suspension Trio

Falling Star Suspenison  to dość żartobliwe podejście do światła. Urocze kuliste główki lampy – chromowane polerowane lub czarne-  są połączone z przewodami za pomocą kształtek w różnych kolorach.
  Dzięki state-of-the-art- technologii LED – światło jest mocne, z możliwością ściemniania oraz genialne ze względu na niskie   zużycia energii. Kolory: chrom/biały/biały/polerowane aluminum
chrom/biały/niebieski/polerowane aluminium
chrom/czarny/czarny/polerowane aluminium
czarny/czarny/czarny/czarny ( główka/kabel/kształtki mocujące/rozeta-mocowanie do sufitu) Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Falling Star Suspension Trio

Produkt: Falling Star Suspension Trio
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Tobias Grau

Zobacz Falling Star Suspension Trio w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.