Emperor Suspended Lamp

„Dawno, dawno temu cesarz Azji  otrzymał w darze słowika. Uroczy ptak śpiewał tak pięknie, że cesarz zawsze chciał mieć go u boku. Położył słowika w  majestatycznej, ręcznie tkanej bambusowej klatce i słuchał  zaczarowany, tego magicznego dźwięku … ” – tak powstała lampa Emperor projektu Neri & Hu. Każda lampa jest ręcznie robiona i występuje w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Wykończenie: Bambusowy klosz, aluminiowa rama, dyfuzor ze szkła. Wymiary: sr. 60 cm x 43 cm sr. 100 cm x 73 cm sr. 160 cm x 115 cm

Projekt: Neri & Hu

Emperor Suspended Lamp

Produkt: Emperor Suspended Lamp
Kategoria: Oświetlenie
Producent: Moooi

Zobacz Emperor Suspended Lamp w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.