Elephant

Dynamiczne i oryginalne krzesło. Idealne zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Do wyboru kilka modeli- krzesło na płozach, na drewnianych nogach, na obrotowej bazie. A dla bardziej wymagających- siedzisko tapicerowane skórą.   Poniżej wszystkie informacje techniczne. Wybierz swój model i skontaktuj się z nami!

Elephant

Produkt: Elephant
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kristalia

Zobacz Elephant w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.