Easy Chair

Jerszy Seymour zaprojektował niezwykle uniwersalne krzesło o organicznym i opływowym kształcie. Czaru dodaje im intensywna i żywa kolorystyka. Easy Chair to krzesło o opływowych liniach. Wykonane jest z polipropylenu z dodatkiem włókna szklanego. Również do użytku na zewnątrz.

Projekt: Jerszy Seymour

Easy Chair

Produkt: Easy Chair
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Magis

Zobacz Easy Chair w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.