Dragonfly

Dragonfly wygląda jak powiększone skrzydło muchy. Jego wzór jest organiczny i geometryczny zarazem. Jego delikatne kolory i wzór pozwolą na ozdobienie każdego pomieszczenia od domowego po biurowe.Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: brown, taupe i dwóch wymiarach. Wymiary: 170x240cm, 200×300 cm. wysokość 15mm. Dywan wykonany ręcznie z Nowozelandzkiej wełny 100%.

Projekt: Nendo

Dragonfly

Produkt: Dragonfly
Kategoria: Meble / Dywany
Producent: Gan

Zobacz Dragonfly w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Alberto Meda, Arne Jacobsen, Charles i Ray Eames.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.