Dr. YES

Dr. YES to siedzisko o unikalnym stylu i wyjątkowej odporności materiału, idealnie nadające się na rynek hotelarsko – pracowniczy lub do użytku zewnętrznego. Lekko wykrzywiony w dół, prostoliniowy korpus zapewnia komfortową i obszerną przestrzeń. Wykonane z modyfikowanego polipropylenu przy wykorzystaniu technologii wtryskowej gazowej. Wykończenie matowe w części wewnętrznej, miękkie i komfortowe w dotyku, natomiast tylna powierzchnia oraz nogi są lśniące. Dr. YES charakteryzuje się solidną konstrukcją, wygodą, łatwym utrzymaniem w czystości oraz szeroką gamą chromatyczną.

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Dr. YES

Produkt: Dr. YES
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Dr. YES w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.