Dr. NO

Fotelik Dr. NO to klasyczny produkt firmy Kartell projektu Philippe Starcka , znany dzięki optymalnemu połączeniu funkcjonalności i estetyki. Nie obawia się zmian temperatury, może być ustawiany w stosy do 4 szt., wyróżnia się wygodą siedziska, elegancją projektu, funkcjonalnością, łatwością utrzymania w czystości. Wybór kolorów padł na tonacje pastelowe. Dr. No stanowi doskonałą propozycję dla rynku hotelarsko – pracowniczego.

Projekt: Philippe Starck

Dr. NO

Produkt: Dr. NO
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Dr. NO w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.