Donuts

W pięknym kształcie pączka,  niezwykle lekkie, choć solidne siedzisko wywołuje uśmiech ludzi i skłania ich do wypróbowania. Ponadto Donuts może  zostać przeniesione w krótkim czasie: od patio do trawnika, z cienia na słońce i na odwrót oczywiście…
Informacje techniczne: ? średnica 1,9 m  – komfortowo mieści sześć osób.
? Użytkownicy mogą siedzieć twarzą do stołu lub oprzeć się o krawędź stołu, która  służy jako wygodne oparcie.
? nadmuchiwana część wykonana z nylonu balistycznego , biały stół z włókna szklanego .
? odporny na promieniowanie UV wersja zewnętrzna (wykonane z nylonu pokrytego poliuretanową) jest dostępna tylko w kolorze czarnym. Wewnętrzna wersja (która jest również odpowiednia do stosowania na zewnątrz, ale jest mniej odporny na promieniowanie UV i nie powinno więc być narażone na działanie promieni słonecznych przez dłuższy okres czasu) jest dostępny w kolorze antracytowym, pomarańczowy, zielonym i czerwonym.
Skontaktuj się z nami!

Donuts

Produkt: Donuts
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: extremis

Zobacz Donuts w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.