Donica Tubby

Kolekcja  donic wykonanych z tworzywa – piękne i odporne. Zarówno do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. Do wyboru trzy kolory: biały, brązowy, szary antracyt oraz cztery rozmiary.   Wymiary i kształty: Tubby 1 – śr. 80 cm, wys. 65 cm Tubby 2 – śr. 60 cm, wys. 45 cm Tubby 3 – podstawa 100 x 52 cm, wys. 45 cm Tubby 4 – sr. 47 cm, wys. 100 cm  Materiał: polietylen Poniżej wszystkie rysunki techniczne i mini próbnik kolorów. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami!

Donica Tubby

Produkt: Donica Tubby
Kategoria: Meble / Donice i wazony
Producent: Magis

Zobacz Donica Tubby w ATAK DESIGN!

Pośród setek tysięcy domów, które co roku powstają na świecie jest wiele źle zbudowanych, pomimo całkiem dobrego projektu i jeszcze więcej złych od samych fundamentów - z powodu fatalnego projektu. Ale nie ma wśród nich ani jednego dobrego, który by powstał na podstawie złego planu. Dobry projekt - dobry design - otwiera drogę ku lepszemu. Nie wystaracza, ale jest konieczny. Z meblami jest podobnie - w sklepach są tysiące koszmarnych konstrukcji meblopodobnych zrobionych bez wyobraźni i w oderwaniu od elementarnej estetyki oraz setki kiepskich kopii doskonałych projektów. My oferujemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości. Dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.