Dolly

Projekt Antonio Citterio to efekt głęboko przemyślanego projektu technicznego, składane krzesło Dolly łączy elegancję z formalną lekkością projektu. Krzesło można składać. Dostępne w różnych kolorach, w tym również w bardzo jaskrawych. Wykonane z tworzywa siedzisko dzięki swej wytrzymałości, prostocie oraz łatwości w utrzymaniu czystości umożliwia zastosowanie w każdym niemal wnętrzu; do mieszkania, do biura otwierając się w ten sposób na rynek hotelarsko-pracowniczy. Materiał: Polipropylen barwiony w masie.

Projekt: Antonio Citterio i Oliver Low

Dolly

Produkt: Dolly
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kartell

Zobacz Dolly w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.