Djeksuns

La Toya, Michael, Janet Jacksonowie zaklęci w fotele. Djeksuns nie były by godne swojego imienia gdyby nie zaskakiwały nas swoją innowacyjnością i ekscytującym wyglądem. Dlatego każda z nich zrobiona jest z wyjątkowego materiału i każda posiada ukryte super-moce.

Projekt: Fatboy

Djeksuns

Produkt: Djeksuns
Kategoria: Meble / Pufy – relax
Producent: Fatboy

Zobacz Djeksuns w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.