Dizzie

Prostota i elegancja kolekcji stołów i stolików Dizzie to propozycja dla przestrzeni kontraktowych jak i komercyjnych. Cechą charakterystyczną stołów jest noga lub nogi delikatne w formie, przypominające kolumnę rzymską. Która wersja podoba się tobie?

Baza dostępna jest w wersji chromowanej, białej lub lakierowanej. Białe blaty wykonane z płyty MDF dostępne są w kształcie owalnym, okrągłym, kwadratowym, mniejszym lub większym.

Jeśli chcesz poznać całą kolekcję zajrzyj do PDFa poniżej, a jeśli to nie rozwieje twoich wątpliwości zapraszamy do naszego showroomu.

Dizzie

Produkt: Dizzie
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Arper

Zobacz Dizzie w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Slide, Tobias Grau, Vitra.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.