Disk – lampa wisząca

Disk wygląda jak lampa systemowa i typowo biurowa, ale nic bardziej mylnego. Jej prosta forma i miękkie światło sprawdzą się również w pomieszczeniach mieszkalnych różnego stylu. Lampa ma wyjątkową moc w dystrybucji światła w pomieszczeniu. Występuje w trzech kolorach: chromowanym, aluminiowym i białym. Kabel dołączony do lampy jest przezroczysty. Zestaw nie zawiera źródeł światła. Disk dostępny w wersji On/Off, ze ściemniaczem do montowania na ścianie oraz w systemie ściemniania DALI (Digital Adressable Lightning Interface).   Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami.

Disk - lampa wisząca

Produkt: Disk – lampa wisząca
Kategoria: Oświetlenie / Wiszące
Producent: Belux

Zobacz Disk – lampa wisząca w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.