Disk – lampa stojąca

Disk wygląda jak lampa systemowa i typowo biurowa, ale nic bardziej mylnego. Jej prosta forma i miękkie światło sprawdzą się również w pomieszczeniach mieszkalnych różnego stylu. Lampa ma wyjątkową moc w dystrybucji światła w pomieszczeniu. Występuje w trzech kolorach: chromowanym, aluminiowym i białym. Kabel dołączony do lampy jest przezroczysty. Zestaw nie zawiera źródeł światła. Disk dostępny w wersji On/Off, ze ściemniaczem do montowania na ścianie, dotykowo w kloszu oraz w systemie ściemniania DALI (Digital Adressable Lightning Interface).   Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami.

Disk - lampa stojąca

Produkt: Disk – lampa stojąca
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Belux

Zobacz Disk – lampa stojąca w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.