Diogenes

Projekt Kinga Miranda z roku 1999. Klasyczna w formie lampa do czytania. Zajmuje niewiele miejsca, prosta bryła, która efektownie rozświetla pomieszczenie. Lampa wyposażona jest w dwa halogenowe źródła światła; jedno rozproszone świecące ku górze, i punktowe świecące ku dołowi. Ściemniacze do obu źródeł światła znajdują się na trzonie lampy, dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalna i prosta w obsłudze. Baza i trzon wykonane są z aluminium.

Diogenes

Produkt: Diogenes
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Belux

Zobacz Diogenes w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Alias, Artemide, BB Italia.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.