Dining Table

Dining Table powstał w  1954/55r. Stół projektu Isamu Noguchi jest jednym z najbardziej eleganckich w 20-tym wieku. Baza wykonana z prętów stalowych nadaje projektowi lekkości i gracji. Można go oglądać w stałej kolekcji Vitra Design Museum . Blat dostępny jest w rozmiarach: 121 i 90 cm.

Projekt: Isamu Noguchi

Dining Table

Produkt: Dining Table
Kategoria: Meble / Stoły
Producent: Vitra

Zobacz Dining Table w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.