Day Bed Elevada Reclinable

Meble Gandia Blasco możecie spotkać w ogrodach, na tarasach a także na basenach, w Spa, hotelach czy na plażach. Projekty największych mistrzów designu niosą ze sobą powiew świeżości. Pergola wykonana z anodowanych lub termo-lakierowanych profili aluminiowych + ruchome paski z tworzyw sztucznych. Ruchome oparcie,  tkanina wodoodporna- po prostu wygodne, zewnętrzne łóżko! Zdejmowane pokrycie oraz mocowania do podłogi. Dwie wersje do wyboru- z dachem lub bez. Dostępne wymiary: 200x200x200h cm / 200x200x60h cm     Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Day Bed Elevada Reclinable

Produkt: Day Bed Elevada Reclinable
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: Gandia Blasco

Zobacz Day Bed Elevada Reclinable w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Verner Panton, Marc Sadler, Antonio Citterio.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.