Dart Stool

Dynamiczny i oryginalny taboret Dart z regulowaną wysokością. Silna struktura polipropylenu i poliuretanowe miękkie siedzisko sprawiają, że stołek jest niezwykle odporny i komfortowy. Dostępny w czterech kolorach- białym, czarny, czerwonym i żółtym- curry. Wykończenie: podstawa- polerowane aluminium siedzisko- polipropylen   Wszystkie informacje techniczne znajdziesz poniżej. Wybierz swój model i skontaktuj się  z nami!

Dart Stool

Produkt: Dart Stool
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Kristalia

Zobacz Dart Stool w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Frank Gehry, George Nelson, Isamu Noguchi.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.