Dania Box

Dania Box to piękne i praktyczne drewniane skrzynki. Można je używać nie tylko na owoce i warzywa ale także  do przechowywania butelek, zabawek, książek i wielu innych… Dostępne w trzech rozmiarach: Dania Beer Box- 31 x 22 x 25,5 cm Dania Onion Box- 31 x 22 x 13 cm Dania Apple Crate- 44,5 x 31 x 13 cm Wykonane z drewna- teak. Dopracowane w każdym szczególe, gumki przymocowane do podstawy zapewniają  stabilność i możliwość składowania skrzynek jedna na drugiej.

Dania Box

Produkt: Dania Box
Kategoria: Meble / Dodatki
Producent: Skagerak

Zobacz Dania Box w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.