D.Blue

Łóżko projektu Piero Lissoni. Podobnie jak wszystkie jego projekty charakteryzuje się neutralną formą dzieki czemu odnajdzie się w nawet najbardziej wymagających przestrzeniach. Lekko pochylony zagłówek może być tapicierowany tkaniną, skórą lub eko-skórą. Rama aluminiowa pomalowana jest na biało. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Projekt: Piero Lissoni

D.Blue

Produkt: D.Blue
Kategoria: Meble / Łóżka
Producent: Porro

Zobacz D.Blue w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Belux, Cassina, Driade.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.