Cyborg

Znany światowej publiczności Marcel Wanders  tym razem zaskakuje krzesłem Cyborg. Krzesło w całości wykonane z poliwęglanu, w kilku wersjach kolorystycznych świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu  jak i na dworze. Z pewnością jest to zgrabne połączenie klasycznej formy krzesła z podłokietnikami  z  tak nowoczesnym tworzywem jak poliwęglan.

Projekt: Marcel Wanders

Cyborg

Produkt: Cyborg
Kategoria: Meble / Krzesła
Producent: Magis

Zobacz Cyborg w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Współpracujemy tylko z tymi, którzy doceniają projektantów: Moooi, Plust, Porro.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.