Cubalibre Light

Wesoła, zaskakująca, przypadkowa to lampa Cubalibre . Świetnie wpisuje się w miejsca użytku publicznego. Nadaje się zarówno do wewnątrz i na zewnątrz. Dla wybranych produktów z kolekcji PLUST Lights dostępne są dwa kolory: pink and acid Green. Dzięki wykorzystaniu barwionego materiału lampa daje kolorowe, ciepłe światło. W ciągu dnia obiekt stanowi rzeźbę, ozdobę pomieszczenia, a w nocy daje kolorowe, ciepłe światło. Zestaw wyposażony jest w źródło światła do użytku wewnątrz budynków.

Projekt: Giulio Iacchetti

Cubalibre Light

Produkt: Cubalibre Light
Kategoria: Oświetlenie / Stojące
Producent: Plust

Zobacz Cubalibre Light w ATAK DESIGN!

Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz firmy, które podobnie patrzą na design: Kartell, Magis, menu.
Wybierając produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia). Spróbuj - warto!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.