Cubalibre Light Outdoor

Wesoła, zaskakująca, przypadkowa to lampa Cubalibre . Świetnie wpisuje się w miejsca użytku publicznego. Nadaje się zarówno do wewnątrz i na zewnątrz. Dla wybranych produktów z kolekcji PLUST Lights dostępne są dwa kolory: pink and acid Green. Dzięki wykorzystaniu barwionego materiału lampa daje kolorowe, ciepłe światło. W ciągu dnia obiekt stanowi rzeźbę, ozdobę pomieszczenia, a w nocy daje kolorowe, ciepłe światło. Lampy z serii Outdoor zostały wyposażone w specjalny odpływ, który zapobiega gromadzeniu się deszczówki w zagłębieniu lampy. Zestaw wyposażony jest w źródło światła do użytku na zewnątrz budynków.

Projekt: Giulio Iacchetti

Cubalibre Light Outdoor

Produkt: Cubalibre Light Outdoor
Kategoria: Oświetlenie / Ogrodowe
Producent: Plust

Zobacz Cubalibre Light Outdoor w ATAK DESIGN!

Zarwane noce, dni wypełnione pracą, miliony pomysłów, które wylądowały w koszu. To minimum niezbędne do stworzenia dobrego produktu. Dobry design nie tworzy się sam. Za każdym projektem stoją ludzie. Pamiętamy o nich i dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty. Poznaj firmy dbające o projektantów: Foscarini, Fritz Hansen, HAY.
Otaczając się dziełami sztuki użytkowej zmieniasz świat na lepszy!

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.