Cristal BOX

Meble Gandia Blasco możecie spotkać w ogrodach, na tarasach a także na basenach, w Spa, hotelach czy na plażach. Projekty największych mistrzów designu niosą ze sobą powiew świeżości. Prezentowany zestaw to Pergola Cristal Box wg projektu Jose A. Gandia-Blasco, odpoczniesz w niej samotnie lub z przyjaciółmi.   Pergola wykonana z anodowanych lub termo-lakierowanych profili aluminiowych. Podłoga wewnątrz – z technicznego drewna, natomiast sufit  z blachy fenolowej oraz blachy ocynkowanej.   Materiały z których jest wykonana nie wymagają konserwacji, co czyli ją w 100% outdoor’owym rozwiązaniem. Dostępne wymiary:  320x320x250h cm  630x320x250h cm  940x320x250h cm  630x630x250h cm Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się  z nami!

Projekt: Jose A. Gandia-Blasco

Cristal BOX

Produkt: Cristal BOX
Kategoria: Meble / Meble zewnętrzne
Producent: Gandia Blasco

Zobacz Cristal BOX w ATAK DESIGN!

Za każdym projektem stoją ludzie - dobry design nie tworzy się sam. To truizm, ale warto pamiętać o tych, którzy niejednokrotnie pracowali wiele lat by powstało krzesło, stół, lampa czy fotel. Między innymi dlatego zawsze oferujemy wyłącznie oryginalne produkty - ich Twórcom w hołdzie. Zobacz naszych ulubionych designerów i ich dzieła: Piero Lissoni, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec.
Wybierając oryginalne produkty możesz oczekiwać wysokiej jakości. Kupując rzeczy dobrze zaprojektowane zmieniasz świat na ładniejszy (to oczywiste…), bardziej ekologiczny (dobrych mebli się nie wyrzuca), wygodniejszy (dobry design to także ergonomia).

Jeśli chcesz odmienić swój dom lub swoje biuro koniecznie wybierz oryginalne meble designerskie - zyskasz dużo więcej niż tylko doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Comments are closed.